Bosna i Hercegovina u ovim trenucima igra kvalifikacijski susret protiv Luksemburga za odlazak na Europsko prvenstvo koje će se sljedeće godine igrati u Njemačkoj.

No, nakon prvih 45 minuta gosti vode 0:1. Luksemburžani su iznenađujuće došli do vodstva pogotkom Yvandra Borgesa Sanchesa u četvrtoj minuti. Borges Sanches je iskoristio veliki kiks Adriana Leona Barišića, braniča hrvatskog prvoligaša Osijeka. Barišić je neoprezno primio jednu loptu, koju mu je protivnik ukrao te lako poentirao.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Barišić je debitirao za Bosnu i Hercegovinu u subotu u 3:0 porazu kod Portugala. Barišić je rođen u Stuttgartu, ima i hrvatsku putovnicu, a sada je zaigrao za reprezentaciju Bosne i Hercegovine. “Nije mi ovo šok. Za ovo se pripremate cijeli život. Ako mi se ukaže prilika, a to je na izborniku jer shvaćam da sam ovdje prvi put, bit ću spreman za utakmicu”, poručio je Barišić uoči ovog ciklusa.

Bosna nakon tri utakmice ima samo tri boda…