VRATIO SE ŠIME: Pogledajte genijalni potez Vrsaljka s kojim je oduševio navijače!

U dvoboju 30. kola Primere Atletico je na Metropolitani svladao “fenjeraša” Alavesa s 4-1, dok je Šime Vrsaljko ubilježio asistenciju.

Vrsaljko se u subotu navečer vratio u momčad nakon 20-tak dana stanke zbog ozljede, a u 11.minuti je maestralno asistirao Joa Felixu za prvi gol Atletica. Hrvatski nogometaš uz aut-liniju je u 11. minuti primio dodavanje sjajnog francuskog napadača Antoinea Griezmanna.

Iako je ispred sebe imao protivnika, uspio je nevjerojatnim ubačajem pronaći Felixa, koji je glavom pogodio za vodstvo Madriđana. Lopta je prilikom Vrsaljkovog ubačaja imala savršenu putanju i rotaciju, kao u igrici.

Inače, u 63. minuti Alaves je izjednačio preko Escalantea, da bi Luis Suarez (75pen, 90) i Felix (82) donijeli uvjerljivu pobjedu prvaku.

Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu i oduševio izvedbom. Nogometni fanovi na Twitteru su oduševljeni njegovom savršenom loptom…

“Joao Felix zabio je svoj 6 gol u posljednjih osam utakmica, a fantastično ubacivanje zdravog Šime Vrsaljka. Taj tip je dobar”, stoji u pisanju jednog nogometnog pratitelja.