VRIJEME JE ZA VELIKI TRANSFER: Dani Olmo odigrao utakmicu života!

Spektakularnu utakmicu danas je odradio nekadašnji as zagrebačkog Dinama, Dani Olmo. Njegov RB Leipzig svladao je Freiburg u polufinalu njemačkog Kupa s visokih 4:1, a Dani je postigao pogodak te čak tri asistencije!

Olmo i društvo su sve napravili već u prvom poluvremenu s obzirom da su vodili 4:0. Upravo je Olmo načeo Freiburg, i to u 13. minuti nakon asistencije Marcel Halstenberga. Jedva je prošla minuta, a Leipzig povisuje preko Henrichsa. U 37. minuti za 3:0 zabija Szoboszlai, a u sudačkoj nadoknadi prvog dijela za 4:0 zabija Nkunku.

Naravno, Hat Trick u asistencijama napravio je upravo Dani Olmo. Što se tiče drugog dijela, u 58. minuti crveni karton dobio je naš Joško Gvardiol. Odmah nakon toga trener RB Leipziga, Marco Rose, odlučio je zatvoriti utakmicu pa je u 61. minuti napravio čak tri izmjene. Iz igre je izašao i Dani Olmo. Freiburg je do kraja utakmice samo smanjio rezultat na 4:1 preko Gregoritscha.

RB Leipzig će u finalu igrati protiv boljeg iz susreta Stuttgart – Eintracht Frankfurt. Taj susret je na rasporedu sutra s početkom u 20:45.