ĆORLUKA, ZAŠTO NISI OFENZIVAC? Pogledajte maestralnu asistenciju petom za pobjedu Lokomotiva protiv CSKA Moskve!

CSKA – Lokomotiv 0:1 u moskovskom derbiju u 10. kolu Premier Lige. Jedini gol postigao je Benedikt Howedes u 88. minuti na fantastično dodavanje Vedrana Ćorluke.

Aktualni prvak Lokomotiv došao je kod momčadi Nikole Vlašića, koja ga je čekala u zanosu nakon pobjede nad Realom u Ligi prvaka. Ali, Vlašić, koji je odigrao cijeli susret, nije zabio i na ovoj velikoj utakmici.

Iako je njegova momčad od 65. minute, kada je isključen napadač gostiju Edder, imala igrača više, slavio je Loko.

Pred sam kraj susreta nakon ubačaja iz kornera Ćorluka je ostao sam pred golom suparnika. U naizgled bezizlaznoj situaciji sjajno se snašao i petom proigrao Howedesa, koji je tako ostao sam i s peterca zakucao pod prečku za veliku pobjedu.