Pogledajte prekrasne golove: odličan dan za naše igrače u Bundesligi!

Naš izbornik Zlatko Dalić može biti itekako zadovoljan formom Hrvata diljem Europe. Danas su u Bundesligi briljirali Marko Pjaca i Andrej Kramarić!

Nastavak sjajne forme za Kramarića i povratak Pjace

Čak peto kolo za redom, naš Andrej Kramarić zabio je gol za svoj Hoffenheim, ovaj put u susretu protiv Augsburga. Tijekom veljače zabijao je redom: Herti, Mainzu, Schalkeu i Freiburgu.

Krama je danas zabio glavom vodeći pogodak u 30. minuti dok je u 51. minuti asistirao  Gnabryju za 2:0. Hoffenheim se trenutno nalazi na sedmom mjestu.

I Marko Pjaca još je jednom pokazao zašto mu se predviđa velika karijera. Upravo je mladi Hrvat bio strijelac pogotka, u 37. minuti, koji je Schalkeu donio pobjedu od 1:0 protiv Herthe. Od kako je došao na posudbu u Njemačku, iz Juventusa, Pjaca je već jednom zabio i to Hannoveru, krajem siječnja. Ovom pobjedom Schalke nastavio borbu za drugo mjesto na ljestvici.

Od ostalih hrvatskih igrača u Bundesligi, danas su nastupe upisali i Ante Rebić, Josip Brekalo i Tin Jedvaj.