JE LI OVO KRAĐA GODINE? Pogledajte kako je sudac izbacio Milan iz Europe!

Europska liga u posljednjem kolu donijela nam je mnogo iznenađenja! Tako je Celtic prošao dalje ispred Leipziga, a Olympiacos je ukrao prolazak AC Milanu! Svi već dobro znamo kako Milan dugo nije među najboljima, ali sinoć ih je sudac dobo zeznuo…

U skupini F Olympiakos je u Pireju lovio pobjedu od dva razlike protiv Milana kako bi preskočio talijanski sastav. Nakon prvog poluvremena bez golova ‘Rossoneri’ su bili korak do cilja. Međutim, Grci su poveli u 60. minuti golom Cissea, a deset minuta kasnije Zapata je postigao autogol za grčko vodstvo od 2-0. S tim rezultatom momčad iz Pireja je išla dalje, no Milan je samo dvije minute kasnije smanjio preko Zapate koji se tako iskupio za pogrešku kod drugog gola.

‘Ludnica’ na Karaiskakis stadionu nastala je u 82. minuti kada je Fortounis zabio iz spornog kaznenog udarca za 3:1. Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao pa je tako Olympiacos zgrabio drugo mjesto na tablici i ‘europsko proljeće’.

Komentator utakmice gotovo pet minuta govorio je kako se radi o spornom jedanaestercu jer takve dovoje u 16-ercu ima barem nekoliko tijekom utakmice. No, glavni sudac je bez oklijevanja pokazao na bijelu točku i tako razočarao igrače Milana koji nisu mogli vjerovati što se događa.

Navijači ovog nekada velikana putem društvenih mreža su sipali svoje razočaranje te čak smatraju kako je UEFA ovo namjerno napravila jer je Milan kršio financijski fair play…