MARIO MANDŽUKIĆ ODUŠEVIO FAIR PLAY POTEZOM: Pogledajte potez kojem je zapljeskao i veliki Pavel Nedved!

Mario Mandžukić ponovno je bio jedam od najbitnijih igrača Juventusa u novom slavlju ‘stare dame’. Juve je nakon 2:0 u Kneževini, slavio i u uzvratu polufinala gdje je na svom terenu slavio 2:1 te se tako plasirao u veliki finale Lige prvaka.

Mandžo je zabio u 33. minuti za vodstvo 1:0, no osim golom i uobičajeno velikom borbenošću istaknuo se i fair-play potezom kakv se ne viđa često u modernom nogometu.

U 63. minuti kod rezultata 2:0 za Juve, Mandžo je bio u skok-duelu s Raggijem pred golom Monaca, a nakon što je lopta otišla van sudac je pokazao na korner misleći kako je Raggi glavom izbio loptu.

Međutim, Mandžo je sucu Kuipersu pošteno pokazao kako je loptu on ramenom poslao preko gola, a ovakvoj gesti zapljeskao je i Pavel Nedved, legendarni bivši igrač, a danas direktor Juventusa.

Izvor: Sportske novosti