NOVI KIKS POSRNULOG GIGANTA: Parma eurogolom srušila Inter!

Inter je uoči sezone imao velike planove sa redizajniranom ekipom, ali ne ide im sve po planu. Kod kuće su doživili drugi poraz od početka Serie A, povratnik Parma je sjajnim golom uzela sva tri boda i slavila 0:1

Jedini zgoditak pao je u 79. minuti, Federico Dimarco je ljevicom sjajno raspalio po lopti i smjestio je u gornji kut Handanovićevog gola. Uistinu prelijep pogodak sa nekih 30 metara Parminog braniča.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić su odradili svih 90 minuta u ovom neočekivanom porazu, dok Šime Vrsaljko zbog problema sa ozljedom nije bio u sastavu.

Domaći su imali puno prilika, ali stoper Škriniar i Candreva nisu uspjeli pronaći put do mreže, što je Parma iskoristila i naplatila. Na kraju dvoboja su mogli i povećati vodstvo, ali Handanović je obranio pokušaj novog pojačanja Gervinha.

Parma je prvom pobjedom sezone skočila na 12. mjesto, Inter je trenutno sedmi, ali oba kluba imaju susret više od većine klubova.

U idućem kolu Parma dočekuje Cagliari, dok Nerazzurri idu u goste Sampdoriji.