Engleski Manchester City napokon je došao do pobjede u Ligi prvaka. Nakon neugodnog i totalno neočekivanog poraza u 1. kolu na Etihadu protiv Lyona, porastao je pritisak na Guardiolu kojem su počeli tepati da ne može ostvariti rezultat u Europi. Ipak, u 2. kolu stigli su do pobjede!

CITY DO VAŽNE POBJEDE

Pep i njegovi momci imali su otvaranje iz noćne more. Hoffenheim je poveo 1:0 već u 45. sekundi nakon velike zbrke u obrani Manchestera.

No, stvari spašava legendarni Sergio Aguero u 8. minuti. S tim rezultatom otišlo se na odmor. A kasnije totalna dominacija Manchester Citya, nizale su se prilike, ali pogodak odluke pao je tek u 87. minuti kada je snalažljivi David Silva iskoristio usporenost obrane Hoffenheima te sjajno poentirao za velika tri boda i mir u engleskom klubu.

Dodajmo kako je u drugoj utakmici koja je počela u 18:55, ona između Juventusa i Young Boysa, završila visokom pobjedom Talijana 3:0. Briljirao je fantastični Paulo Dybala koji je postigao hat trick!