ALEN SE VRATIO: Pogledajte sjajnu Halilovićevu asistenciju u velikoj pobjedi Readinga!

Bivši mladi hrvatski reprezentativac, a i član seniorske selekcije, Alen Halilović, je prema svemu sudeći napravio sjajan potez kada je potpisao za Reading.

Njegov Reading je u osmom kolu engleskog Championshipa iznenađujuće slavio na gostovanju kod Fulhama 2:1. Gosti su poveli golom Ejarije u 19. minuti, a isti igrač je u 53. zabio za 2:0 prije nego što je poraz Fulhama ublažio Rodrigo Muniz Carvalho četiri minute prije kraja.

Drugi gol Ejariji lijepo je asistirao Alen Halilović nakon krasnog duplog pasa. Lijepo je prebacio domaću obranu, a Ejaria je primio loptu, okrenuo se i zabio, nakon čega je Halilović kleknuo na travu od sreće i s raširenim rukama pao na prsa.