BEZOBRAZNI FRANCUZ: Pogledajte zašto je Griezmann dobio crveni karton protiv Liverpoola!

Francuski napadač Antoine Griezmann večeras je prvo bio junak Atletico Madrida, a u nastavku utakmice protiv Liverpoola postao je pravi tragičar.

Fantastičnu utakmicu večeras su odigrali Atletico Madrid i Liverpool. Gosti iz Engleske na kraju su slavili 2:3, ali zaista je to bila teško izborena pobjeda. Redsi su poveli u osmoj minuti nakon prekrasnog pogotka Mo Salaha, a samo pet minuta poslije rezultat je na 2:0 povisio veznjak Keita.

U nastavku poluvremena ukazao se upravo Griezmann te golovima u 20. i 34. minuti vratio utakmicu na početak. No, Francuz je napravio golemu glupost na samom početku drugog poluvremena kad je napravio težak prekršaj na igraču Liverpoola. Sudac mu je odmah pokazao crveni karton zbog starta.

U 76. minuti Salah je svojim drugim golom opet donio prednost Liverpoolu i to je bilo sve na veličanstvenoj utakmici. Liverpool tako ima maksimalan učinak nakon tri utakmice u skupini B.

ČEKA SE POTVRDA: EVO GDJE ĆE DINAMO IGRATI DOK SE NE SAGRADI NOVI STADION!