BRAVO, LEGENDO: Evo kako je sinoć Subašić spasio Monaco!

Vratio se Subašić, a s njim i stari Monaco! Tako se može opisati povratak posrnulog velikana koji ove godine ima golemih problema…

SUBAŠIĆ SPAŠAVA

Klub iz Kneževine kod kuće je srušio Lyon 2:0. Monaco je došao do velikog vodstva preko Martinsa i Rony Lopesa (18. i 27. minuta). Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao, ali moglo je biti napeto do samog kraja.

Naime, u 70. minuti prekršaj u 16 metara napravio je poljski stoper Kamil Glik. Ipak, na vratima je bio Subašić koji je zaista na vrlo lijep način obranio jedanaesterac Depaya. Nakon obrane gotovo cijela momčad odletjela je Subi u zagrljaj.

Monaco je ovom pobjedom sada skočio na 16. mjesto, a navijači su napokon odahnuli jer sada imaju +5 ispred kobnog 19. mjesta na tablici koje vodi u drugu ligu.