BREAKING NEWS: Evo što je uprava Dinama napravila nakon šokantnog poraza u Šibeniku!

Dinamo Zagreb izgubio je u polufinalu hrvatskog Kupa od strane Šibenika 2:1. I to nakon velikog preokreta.

Momčad Ante Čačića povela je već u 1. minuti golom Josipa Drmića, ali su domaćini okrenuli golom Poza u 72. minuti i Duje Čopa u trećoj minuti sudačke nadoknade. Nakon utakmice Čačić je otvoreno kazao kako je pitanje o eventualnom otkazu ipak potrebno postaviti društvu na čelu kluba.

A čini se kako su već pokrenuti prvi potez. Naime, Sportske novosti ekskluzivno pišu kako je kompletna Uprava Dinama sazvala krizni sastanak sa samo jednom temom: treba li odmah smijeniti trenera i potražiti nasljednika.

Predsjednica Uprave maksimirskog kluba je Vlatka Peras, a preostali članovi su Dario Šimić, Darko Podnar i Danijel Tomačić. Dinamo nema vremena za čekanje, momčad je već tjednima u slobodnom padu, prvenstvo se nastavlja već u subotu protiv Lokomotive, a Hajduk se približio na sedam bodova zaostatka.

Što mislite, hoće li Dinamo u narednim satima potjerati Čačića?