BRILJIRAO PROTIV BILBAA: Je li ovo najljepši gol u karijeri Karima Benzeme?

Real Madrid je u 21. kolu La Lige pobijedio 2:1 na gostovanju kod Athletic Bilbaa. Zvijezda utakmice bio je Karim Benzema.

Zabio jedan od najljepših pogodaka u karijeri!

Real Madrid je, iako desetkovan koronavirusom, uspio doći do pobjede nad Athletic Bilbaom, 2:1.

Zbog koronavirusa nisu igrali Modrić, Alaba, Isco, Marcelo, Asensio, Rodrygo, Bale i Lunin. Ozlijeđeni su Carvajal i Ceballos, dok je Casemiro suspendiran. Ipak, igrao je Karim Benzema. Francuz je u četvrtoj minuti dobio loptu na rubu kaznenog prostora na lijevoj strani, pucao i konačno i pospremio loptu u dalji vratarev kut. Pogodak možete vidjeti OVDJE.

Samo tri minute kasnije, Benzema je zabio novi pogodak. Valverde je na sredini terena uzeo loptu igračima domaće momčadi, povukao kontranapad i dodao do Hazarda, a onda je Belgijac uposlio Benzemu. Francuz je utrčao u prostor, pokupio loptu u kaznenom prostoru i mirno matirao vratara Bilbaa za 2:0. Pogodak možete vidjeti OVDJE.

Bilbao je smanjio na 2:1 već u 10. minuti, a zabio je Oihan Sancet. OVO je snimka cijele akcije.