DALIĆU, GLEDAŠ LI OVO? Pogledajte kako je Rebić lijepo zabio za Milan protiv Liverpoola!

U sjajnom dvoboju Lige prvaka između Liverpoola i Milana jedan od najboljih na terenu bio je hrvatski nogometaš Ante Rebić koji je zabio u prvom poluvremenu za Rossonere.

Engleski velikan slavio je 3:2 protiv talijanskog velikana, a mnoge je ovaj susret podsjetio na ona epska finala iz 2005. i 2007. godine kada su se posljednji put sreli. Podsjećamo, u finalu Lige prvaka 2005. godine slavio je Liverpool nakon epskog povratka i slavlja na jedanaestercima. A dvije godine poslije u Ateni stigla je osveta od strane Milana.

No, vremena su se itekako promijenila ali su nam oba kluba pokazala pravu romatniku. Liverpool je poveo preko autogola Tomorija u devetoj minuti. Samo pet minuta poslije udarac s bijele točke promašio je Mo Salah, a onda je stigla kazna. Milan se vratio preko Rebića i Diaza te je na odmor otišao s prednošću 2:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK REBIĆA

Međutim, Jurgen Klopp i društvo su se uozbiljili u drugom poluvremenu te su napravili fantastičan preokret. Zabijali su Salah i Henderson. U drugoj utakmici iz ove skupine Atletico Madrid i Porto odigrali su neodlučeno bez golova.

VELIKA SENZACIJA IZ ŠPANJOLSKE: EL NACIONAL TVRDI KAKO MODRIĆ USKORO SELI U PREMIERLIGU!