DOBRE VIJESTI ZA HAJDUK: Evo kada se vraća Rokas Pukštas!

19-godišnji Rokas Pukštas početkom sezone ozlijedio je koljeno uslijed nezgodnog pokreta prilikom jednog duela tijekom utakmice s Rijekom na Poljudu.

Unatoč boli, Rokas je utakmicu s Rijekom odigrao do kraja, a nakon toga je postalo poznato kako će mladi Amerikanac izbivati najmanje mjesec dana. Situacija ni sada nije puno bolja.

Naime, Pukštasa na terenima neće biti barem još mjesec dana. Nakon derbija s Dinamom na Poljudu 1. listopada, trebao bi se vratiti u trenažni proces, ako sve bude u redu s meniskusom. Prve minute mogao bi dobiti nakon reprezentativne pauze u listopadu.

Podsjetimo, Pukštas je bio junak Hajduka u dvije velike pobjede na otvaranju sezone. Protiv Dinama je u 93. minuti glavom zabio za pobjedu od 2:1, a protiv Rijeke je postigao jedini pogodak za minimalnu pobjedu Hajduka.

Splićani su trenutno vodeća momčad u prvenstvu…