Eintracht Frankfurt opet kiksao, a trener eksperimentirao s Jakićem na neobičnoj poziciji

Eintracht Frankfurt i Koln odigrali su 1:1 u utakmici trećeg kola Bundeslige. Eintracht, aktualni osvajač Europa lige, tako je i dalje bez pobjede u novoj sezoni.

Japanac Daichi Kamada postigao je vodeći pogodak za frankfurtski sastav iz slobodnog udarca sa 17 metara u 72. minuti, samo tri minute nakon što je ušao u igru. Tada se činilo da će Eintracht konačno osvojiti tri boda.

No planove domaćih pokvario je Jan Thielmann kada je jednu odbijenu loptu nakon udarca iz kuta volejem s 18 metara neobranjivo poslao u mrežu. Golman Eintrachta Kevin Trapp bio je nemoćan.

Hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić odigrao je cijelu utakmicu na poziciji desnog bočnog u Eintrachtovoj obrani, iako je inače središnji vezni. Bivši igrač Rijeke Hrvoje Smolčić ostao je na klupi Eintrachta. Koln je nakon tri kola na osmom mjestu s pet, a Eintracht je 15. s dva boda.

DINAMU SE SMIJEŠE MILIJUNI: DANI OLMO RADI TRANSFER KARIJERE!?