GOSPODO, UŽIVAJMO DOK JOŠ MOŽEMO: Fantastični Lionel Messi sa stilom srušio Chelsea!

Lionel Messi opet je oduševio nogometni svijet. Argentinski velemajstor bio je dvostruki strijelac u velikoj pobjedi protiv engleskog Chelseaja. Barcelona je slavila 3:0 i plasirala se u četvrtfinale Lige prvaka.

Lionel Messi show

Barcelona je u vodstvo stigla već u 3. minuti kada je Messi pokrenuo prekrasnu akciju koju i sam završava lijepim pogotkom. Suárez je proigrao Messija koji je bio u mrtvom kutu i pucao desnom nogom, a Courtois je reagirao kriminalno, lopta mu je prošla kroz noge i ušla u gol.

Drugi pogodak stigao je u 20. minuti. Djelo je skupog pojačanja Ousmanea Dembelea, a sada je Messi bio u ulozi asistenta.

U 63. minuti Messi je postavio konačnih 3:0 i Barcelona se plasirala u četvrtfinale Lige prvaka.