GRGIĆ ODUŠEVIO IZJAVOM NAKON DEBIJA: “Ovo nikad u karijeru nisam doživio…”

Hajduk Split ostvario je još jednu pobjedu u nastavku sezone te je tako nastavio lov za Dinamom. ‘Bijeli’ su slavili na inače neugodnom gostovanju kod Gorice 4:0.

Zanimljivo, za Splićane su debitirala tri igrača koja su praktički odmah pokazala da će biti veliko pojačanje. Portugalac Ferro je postigao prvijenac već u trećoj minuti te odigrao dobro u obrani, Austrijanac Lukas Grgić je bio agresivan i rastrčan u sredini terena, a Dino Mikanović je po ulasku s klupe upisao asistenciju za četvrti pogodak. Lukas Grgić je oduševio nakon utakmice zanimljivom izjavom jer u karijeri nikad nije doživio da na gostovanju cijeli stadion navija za goste:

„Hvala suigračima što su mi prije utakmice olakšali debi, najavio sam da ću igrati agresivno jer je to najbolje što znam. Presretan sam s tri boda, teška utakmica, znali smo da je Gorica nezgodna i prvih 15-20 minuta je bilo teško, ali kasnije smo kontrolirali utakmicu i zasluženo pobijedili. Morali smo biti oprezni jer Gorica ima kvalitetu prema naprijed, odradili smo to dobro i profesionalno. Idemo dalje, na rođendanu nas čeka Slaven Belupo, idemo po tri boda. Nisam još doživio da cijeli stadion na gostovanju navija za gostujuću momčad, vidi se što Hajduk znači u cijeloj Hrvatskoj. U srijedu nam igraju juniori, bodrit ćemo naše momke, a onda želimo uzeti tri boda protiv Slaven Belupa, igra se kod kuće, nema labavo“ poručio je Austrijanac hrvatskih korijena.

„Nisam mogao zamisliti bolji debi, bilo je važno pobijediti. Nije moj gol važan koliko je važno da smo osvojili tri boda i da nismo primili pogodak. Naravno, kad postignete gol osjećaj je još bolji“ rekao je Ferro. Zatresao je mrežu nakon ubačaja Krovinovića, veza iz Benfice odmah je proradila u Hajduku.

U sljedećem kolu Hajduk će na svom stadionu ugostiti Slaven Belupo…