HRVATSKA VEZA KOJU MORATE VIDJETI: Emotivni zagrljaj Bobana i Rebića!

AC Milan napokon je došao do pozitivne serije u domaćem prvenstvu, a velike zasluge za to ima i naš Ante Rebić. Hrvatski ofenzivac danas je postigao prvi pogodak za slavni talijanski klub.

Rossoneri su u 20. kolu slavili protiv Udinesea 3:2 te su tako došli do treće uzastopne pobjede u Serie A. Tu je i ovotjedna pobjeda protiv SPAL-a u sklopu Coppa Italije. U četvrtfinalu očekuje ih okršaj protiv Torina. Milan se tako sada nalazi na osmom mjestu, a samo dva boda ih dijeli do mjesta koje vodi u Europu.

Dvoboj protiv Udinesea bio je posebno emotivan za našeg Rebića koji je imao prvi dio sezone za zaborav. No, ulaskom u drugom poluvremenu izgleda kako se baš sve okrenulo. Rebić je odmah nakon samo dvije minute postigao izjednačujući pogodak. Na terenu se vidjelo da je željan igre, a nagrada za to stigla je u posljednjim sekundama utakmice kada je postigao pobjednički gol.

Poznata stranica SofaScore odlučila mu je podariti ocjenu 8.8. što je uistinu fantastična ocjena s obzirom da je Ante na terenu proveo 45 minuta. Je li Pioli napokon shvatio kakvog igrača ima na klupi? Nadamo se da je…

Oko 60 tisuća navijača na San Siru doslovce je eksplodiralo nakon pobjedonosnog gola Rebića, koji se nakon svega emotivno zagrlio sa Zvonimirom Bobanom. Boban, koji je desna ruka Paola Maldinija, doveo je Rebića tijekom ljeta u zamjeni s Eintrachtom za Andrea Silvu na posudbu do kraja sezone.

Vjerujemo da dolaze bolji dani za hrvatskog reprezentativca, a sretan će biti i izbornik Zlatko Dalić.