I TO SE DOGODILO: Eden Hazard sjajno zabio za prolazak Reala u Kupu!

Real Madrid uspio se uz puno muke plasirati u četvrtfinale španjolskog Kupa. Izabranici Carla Ancelottija su kao gosti svladali Elche 2:1.

Regularni dio završio je bez golova, a onda je u 102. minuti Marcelo kod Reala dobio crveni karton. Samo minutu poslije Elche zabija za 1:0 preko 33-godišnjeg braniča Gonzalo Verdua. No, njega u 108. minuti poništava pomalo zaboravljeni Isco.

A 115. minuti će Real Madridu pobjedu donijeti još jedan zaboravljeni maestro. U pitanju je Eden Hazard koji je sjajno zabio nakon asistencije Davida Alabe. Belgijskom ofenzivcu ovo je tek prvi gol ove sezone. Već neko vrijeme se povezuje s odlaskom iz Reala.

Dodajmo kako je jučer iz Kupa ispao Atletico Madrid kojeg je svladao Real Sociedad 2:0, a večeras još igraju Athletic Bilbao i Barcelone.

LUDNICA NA EURU: JEDAN OD FAVORITA EURA UMALO ISPAO U ZADNJOJ SEKUNDI!