IMAMO BISERE GODINE: Dvojac Galatasaraya kopirao Piresa i Henrya!

Turski velikan Galatasaray odigrao je danas zaostalu utakmicu trećeg gola turskog prvenstva. Galata je na rasporedu imala naizgled lagano gostovanje kod Istanbulspora, ali do pobjede su došli uz puno muke s obzirom da su slavili 0:1.

Jedini pogodak na utakmici postigao je argentinski napadač Mauro Icardi. Zabio je u 42. minuti, a samo pet minuta raznije on i suigrač Kerem Akturkoglu napravili su veliku glupost.

Naime, Galatasaray je dobio penal u 37. minuti, izgledalo je da će pucati Mauro Icardi, no loptu je uzeo Kerem Akturtoglu. Očito se ovaj dvojac dogovorio kako će izvesti taj penal, ali na njihovu nesreću nije prošao baš najbolje…

Icardi i Akturkoglu pokušali su kopirati penal koji su u zlatnim danima Arsenala tako izveli Thierry Henry i Robert Pires, ali im nije uspjelo. No, iskupili su se pet minuta kasnije kad je Akturkoglu asistirao Icardiju za vodstvo i, pokazalo se, konačnu pobjedu Galatasaraya.