JE LI BIO PENAL ZA UNITED? Evo što kaže sudački ekspert!

Nevjerojatnu utakmicu odigrao je Manchester United u Parizu na gostovanju kod PSG-a. ‘Crveni vragovi’ napravili pravi podvig jer koeficijent na njihov prolaz bio je čak 101!

PSG je iz prve utakmice donio fantastičnu prednost od 2:0. No, Solskjaer je još jednom pokazao da je on taj. Norvežanin je potpuno preporodio United.

Engleski velikan u prvom poluvremenu je postigao dva pogotka preko Lukakua koji je bio zaista odličan. Pogodak za PSG djelo je Bernata nakon sjajne akcije Mbappea.

A onda prava ludnica sve do 89. minute kada je rukom u 16-ercu igrao Kimpembe. Glavni sudac utakmice Skomina išao je gledati VAR i nakon konzultacije s pomoćnicima pokazao je na 11 metara. Jedanaesterac je uspješno realizirao Rashford.

Ipak, taj jedanaesterac podigao je mnogo polemike no sve je rekao Marijo Strahonja, sudački ekspert koji redovito gostuje na HRT kada su u pitanju domaće i europske utakmice. Strahonja je potvrdio kako je ovo hrabra odluka glavnog suca, ali da se ipak radi o čistom penalu za engleski klub.