JE LI ON TO ZASLUŽIO? Španjolci žestoko kritizirali našeg Rakitića!

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac, Ivan Rakitić, prolazi možda i najgore razdoblje u svojoj karijeri. Naime, španjolska Marca tvrdi kako je ‘Raketa’ u nedjelju odigrao još jednu slabu partiju u dresu Seville.

Sevilla je u nedjelju iščupala važnu pobjedu na gostovanju kod Celte Vigo, bilo je 0:1 za Sevillu. Ivan je igrao do samo 53. minute, a onda je umjesto njega ušao ofenzivac Suso. Zanimljivo, pogodak odluke pao je samo minutu poslije te izmjene.

Suso, koji je ušao umjesto njega, u prvom dodiru s loptom pucao je na gol. Lopta se odbila od braniča i došla do Rafe Mira, a on je zabio. Marci je to još jedan simbolični i praktični dokaz da Sevilla proigra kada više u igri nema Rakitića.

“Puno traži loptu, nudi se i trudi se pomoći. Veliki je profesionalac, ali prošlo je puno vremena otkako je Rakitić koristio momčadi. Barem kao prvotimac”, piše Marca.

Bivši član Barcelone i Schalkea ove sezone upisao je osam nastupa za Sevillu u svim natjecanjima, ali uz skromnu minutažu od 411 minuta.