JE LI OSIJEK OŠTEĆEN? Pogledajte situaciju o kojoj će se pričati mjesecima!

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb svladao je Osijek na Maksimiru s minimalnih 1:0. Veliki derbi odlučio je sjajni ofenzivac Mislav Oršić, ali i nakon ove utakmice će se pričati o sucima.

Pogodak odluke djelo je Mislava Oršića iz 15. minute, a Dinamo je od 79. minute igrao s igračem manje jer je Ivan Bebek zbog dva žuta kartona isključio domaćeg debitanta Stefana Ristovskog. U drugom ogledu Zorana Mamića i Nenada Bjelice važnu pobjedu u borbi za titulu slavio je Mamić. Podsjetimo, Bjeličin je Osijek u studenome na Gradskom vrtu pobijedio Dinamo 2:0.

Osječani su dobili sedam minuta nade jer je bilo materijala u drugom poluvremenu, ali nisu uspjeli zabiti. Mislili su da će u sedmoj minuti nadoknade dobiti penal, ali Bebek je nakon pregleda VAR snimke odlučio da Catherine nije namjerno igrao rukom koja je bila uz tijelo. U posljednjim je sekundama još Livaković odlično obranio šut Ercega i osigurao pobjedu.

Dinamo bi 21. veljače trebao igrati protiv Hajduka na Maksimiru u slučaju da koronavirus kod Splićana ne pokvari planove. Osijek isti dan dočekuje Rijeku.

OSVETA JE SLATKA: IVAN RAKITIĆ GOLČINOM SRUŠIO ‘SVOJU’ BARCELONU!