JE LI U PRAVU? Evo što je trener Hajduka rekao nakon remija kod Istre

Utakmica Istre i Hajduka završila je bez pobjede. Hajduk je poveo preko Mija Caktaša u 34. minuti i vodio je sve do 79. minute kada je konačnih 1:1 postavio Stefan Lončar. Trener Hajduka Damir Burić u razgovoru za Dalmatinski portal nije bio previše rječit nakon utakmice.

“Ovo moramo dobro analizirati, ima dosta problema koje moramo srediti. Mi idemo s ove utakmice kao da smo izgubili, nema nikakve radosti u nama, dapače, mi smo jako razočarani”, izjavio je Burić.

Odgovorio je i je li ovo bila najbolja partija u bijelom dresu mladog Marina Jakoliša.

“Je. Mi smo u tom momentu bili s igračem manje kad smo primili gol. Tu moramo pametniji biti, tu smo malo bili naivni. Čestitke Istri na dobroj utakmici, pogotovo drugo poluvrijeme, ali sve u svemu mi smo jako razočarani s ovom predstavom.

IZ SPLITA STIGLA VIJEST KOJE SU SE NAJVIŠE BOJALI: SVI SU OSTALI U ŠOKU KADA JE POLICIJA PRIVELA TOG ČOVJEKA ZBOG ULAZNICA ZA MAĐARE!

OVO ĆE BITI VATRENO: Poznati parovi osmine finala hrvatskog Kupa, Hajduk dobio najteži ždrijeb!