JELA OBJASNIO: Joško Jeličić savršeno opisao današnju izvedbu Vatrenih!

Bivši hrvatski nogometaš, a danas poznati stručni komentator, Joško Jeličić, još jednom pokazuje odličan smisao za komentiranje. Naime, Jela je sa stilom opisao što se to danas dogodilo u Trnavi na dvoboju između Slovačke i Hrvatske.

Izabranici Zlatka Dalića uvjerljivo su razbili Slovačku s visokih 4:0. Pogađali su Nikola Vlašić, Ivan Perišić, Bruno Petković i Dejan Lovren. Rezultat je mogao biti i veći, ali nećemo dramiti zbog toga iako će nas još neko vrijeme fascinirati broj udaraca naših nogometaša. Naime, Vatreni su prema vratima Slovačke uputili čak 31 udarac!

Oduševljenje utakmicom odlučio je pokazati i Joško Jeličić putem društvenih mreža. Poznati bivši igrač Hajduka i Dinama napisao je: “Školski sat modernog nogometa. Najbolje poluvrijeme pod Dalićem”, napisao je nakon prvih 45 minuta, a potom se dotaknuo Petkovića.

“On će napraviti brutalan transfer. Napokon imamo savršenog centralnog napadača, za ono što naša ekipa traži i mora igrati. Bruno Petković je istinska nogometna vrijednost. Čuvao ga je najskuplji stoper iz Italije, a neki kažu da nije za europsku razinu, hm…”.

Vatreni sada moraju na daleki put u Baku, glavni grad Azerbajdžana. Tamo će, nadamo se, srušiti neugodnu tradiciju jer Vatreni su 2015. godine remizirali bez pogodaka s reprezentacijom Azerbajdžana. Pobjedu sanjamo u trenutku kada je ona najpotrebnija…

PRVI PUT U POVIJESTI NOGOMETA: VEČERAS IGRAJU NAJBOLJI I NAJLOŠIJI NA SVIJETU!

ZAISTA JE ZLATNI DEČKO: Dani Olmo još jednom pokazao kakva je klasa!