JESTE LI IKAD VIDJELI OVAKAV GOL ZA POBJEDU? Evo zašto cijeli svijet ismijava Huga Llorisa

Huga Llorisa pamtimo kao vrlo dobrog vratara engleskog Tottenhama, ali jučer zaista nije bio njegov dan. Napravio je veliku glupost…

Nevjerojatan kiks

Sve je krenulo kako treba. Giroud je u 37. minuti prekrasnim pogotkom doveo Francuze u vodstvo. Ipak, to vodstvo trajalo je samo šest minuta. Durmaz u 43. minuti donosi izjednačenje.

U drugom poluvremenu Francuska je bila bolja momčad, ali Pogba i društvo nisu mogli probiti odličnog i raspoloženog Olsena. Francuzi su na terenu imali Pogbu, Payeta, Girouda, Griezmanna, Matuidija, Mbappea… ali nisu došli do novog vodstva.

A onda veliki šok. Na semaforu je bilo 1:1, a igrala se 93. minuta. Sudac je čak pokazao tri minute sudačke nadoknade, a baš u zadnjom minuti Hugo radi veliku pogrešku.

Naravno, svi su već upisali remi ali onda Lloris nastupa. Naizgled prvo jako dobro reagira ispred napadača Švedske, ali onda katastrofalno izbija loptu. Sjajno pogađa Toivonena koji se nalazio točno na centru. Toivonen je iz prve majstorski pogodio prazan gol i tako donio velika tri boda svojim dečkima.

Švedska je tako preuzela prvo mjesto na tablici iako imaju isto bodova (13) kao Francuska. Šveđani imaju bolju gol razliku. Treće mjesto drži Nizozemska koja ima 10 bodova. Do kraja je ostalo još četiri kola.