KAKAV MAESTRO: Ibrahimović famoznom panenkom sredio golmana!

Zlatan Ibrahimović uistinu uživa u Americi. Nakon čudesne karijere u Europi, popularni Ibra odlučio se malo pozabaviti u dresu Los Angeles Galaxya.

LA Galaxy sinoć je ugostio slabašni Portland Timbers kojeg su svladali 2:1. Dvostruki strijelac bio je upravo Zlatan Ibrahimović. Šveđaninu je ovo treći pogodak u sezoni, a prijašnje dvije utakmice morao je propustiti zbog lakše ozljede.

Galaxy je tako došao već do treće pobjede u sezoni, a imaju samo jedan poraz.

Prvim golom, u 33. minuti je donio vodstvo 1:0 svojoj momčadi, ali i postao najefikasniji švedski nogometaš ikad. Ibri je to bio 514. gol u karijeri, čime je preskočio Gunnara Nordahla, legendu Milana iz 50-ih s kojom je do sada dijelio naslov.

Ibrahimović je uspješno realizirao i drugi penal na utakmici. Nakon što ga je u 66. minuti srušio suparnički vratar Jeff Attinella, golmanu Portlanda “osvetio” se tako da ga je još jednom savladao iz kaznenog udarca.

Ali to je napravio velemajstorski izvedenom panenkom. Zaletio se kao da će napraviti isto što i prilikom prvog penala – loptu udariti jako. Umjesto toga, lagano je potkopao i poslao po sredini gola, dok je Attinella otišao na svoju lijevu stranu.

BOLESNI UMOVI: ZVIJEZDA MANCHESTER UNITEDA PROPUSTILA UTAKMICU ZBOG PRIJETNJI SMRĆU!