KAKAV PEH: Pogledajte nevjerojatnu pogrešku obrane BVB-a koja je Bayern pogurala prema naslovu!

Njemačka nakon dugo vremena ima uistinu sjajnu borbu za naslov. Izgledalo je kao da će Borussia Dortmund s lakoćom to uzeti, ali nevjerojatni pad forme iskoristio je Bayern Munchen kojeg vodi Niko Kovač.

Danas smo vidjeli 32. kolo, a u popodnevnom terminu Bayern je ugostio Hannover koji je već jednom nogom u drugoj ligi. Prvi dio završio je vodstvom 2-0 za Bavarce, a golove su postizali Lewandowski i Goretzka. Odmah na početku drugog poluvremena vlastiti show imao je 30-godišnji brazilski napadač Jonathas.

Naime, on je u igru ušao u 46. minuti, a samo pet minuta kasnije uspješno je realizirao jedanaesterac. A nakon toga napravio je veliku glupost, uspio je u samo tri minute dobiti dva žuta kartona temu je sudac morao pokazati crveni karton. Ipak, Bayern je do trećeg pogotka došao tek u 84. minuti kada zabija legendarni Franck Ribery.

Tako se lakše disalo u Munchenu jer su Borussiji pobjegli na +5. Borussia Dortmund je bila veliki favorit kod Werdera, a to su i pokazali u prvih 45 minuta. ‘Žuti’ su imali vodstvo 2-0, a zabijali su Pulišić te Paco Alcacer.

No, dogodio im se nestvarni deja vu. U 21. kolu BVB je imao 3-0 protiv Hoffenheima, a utakmica je završila 3-3. Nešto slično dogodilo se danas.

U posljednjih 20 minuta susreta igrači Borussije “častili” su domaćine. Prvo je katastrofalno pogriješio vratar Roman Bürki, kojem je Kevin Möhwald u 70. minuti zabio kroz noge, a potom je 40-godišnji Peruanac Claudio Pizarro u 75. pogodio za konačnih 2:2. Bio mu je to četvrti prvenstveni pogodak ove sezone, a sa 196 golova Pizarro je na šestom mjestu najboljih strijelaca Bundeslige svih vremena.

Pogodak koji je vratar Borussije primio kroz noge možete pogledati OVDJE, a katastrofalnu reakciju obrane gostujuće momčadi kod gola za izjednačenje možete pogledati OVDJE

Bayern sada ima +4 ispred Borussije Dortmund…

PA VI LJUTITE KOVAČA: Niko brutalno kaznio svoje igrače!