KAKO JE OVO SAMO ŽUTI KARTON? Pogledajte kako je Šarlija poput Mirka Cro Copa nokautirao Ercega!

Istra 1961 je večeras uspjela šokirati Hajduk usred Splita na Poljudu minimalnom pobjedom 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Lisica, i to u jedanaestoj minuti sudačke nadoknade.

Hajduk je bio bolji praktički cijelu utakmicu, čak im je poništen i pogodak Melnjaka. Tu je bilo i nekoliko zicera, ali Istra se dobro branila. Dobru partiju pružio je Lovro Majkić, vratar gostiju.

A slobodno se može kazati kako je glavni sudac utakmice oprostio čisti crveni karton Hajduku. Naime, točno u 90. minuti Šarlija je u pokušaju da izbije loptu svom snagom nogom u glavu pogodio Ercega koji se srušio na travu. Činilo se da je napadač Istre ostao čak i bez svijesti nakratko. Domaći branič za to je dobio samo žuti karton. Video možete pogledati ispod teksta.

Istra je ovom pobjedom skočila na šesto mjesto dok je Hajduk i dalje na prvom mjestu. Bijelima je ovo prvi poraz ove sezone…