KAKVA GOSPODA: Juventusu ponuđeno ponavljanje utakmice protiv Salernitane!

Juventus je u rijetko viđenoj utakmici u nedjelju remizirao sa Salernitanom (2:2). Bio je to susret o kojem se i danas priča…

Gospoda iz Salernitane

U 6. kola Serie A, Juventus i Salernitana su odigrali 2:2. Gosti su vrlo hrabro ušli u utakmicu te su nakon prvih 45 minuta imali već 0:2. Zabili su Candreva i Piatek.

U nastavku susreta, gosti se uglavnom brane, no Juve u 51. minuti uspjeva smanjiti na 1:2, pogotkom Bremera. U sudačko nadoknadi za Juventus je dosuđen kazneni udarac. Leonardo Bonucci je pucao, Luigi Sepe je obranio, no Bonucci je pospremio odbijanac za 2:2. U petoj minuti nadoknade Juventusov napadač Arkadiusz Milik je zabio gol za 3:2, skinuo dres i dobio drugi žuti karton. Ipak, pogodak je poništen zbog zaleđa, što je rezultiralo naguravanjem i međusobnim fizičkim obračunavanjem igrača. Isključeni su Juan Cuadrado i Federico Fazio, a na samom kraju i trener torinskog kluba, Max Allegri.

Kako se o ovoj utakmici piše danima, predsjednik Salernitane Danilo Iervolino ponudio je ‘reprizu’ utakmice. Iako su male šanse da bi čelništvo Serie A dopustilo ovakav scenarij,  Danilo je poručio za Radio Kiss Kiss.:

„Ako u Juventusu žele ponoviti utakmicu, to nam ne bi bio problem.”