KAKVA VEČER ZA HRVATSKOG KAPETANA: Maestralni Luka Modrić postavio osobni rekord u Realu!

Madridski Real slavio je u gostima kod Valencije u sklopu polufinala španolskog Superkupa s uvjerljivih 1:3. Ponajbolji igrač utakmice bio je naš reprezentativni veznjak Luka Modrić zabivši prekrasan pogodak u maniri Ricarda Quaresme u najboljim danima.

Luka je igrao na poziciji polušpice zajedno sa Iscom iza isturenog Luke Jovića i u 77. odigranih minuta radio presing na obranu Šišmiša, vraćao se u obranu i dijelio lopte svojim suigračima. U 65. minuti je zabio treći pogodak Kraljeva koji mu je ujedno bio već peti u sezoni čime je oborio vlastiti rekord na klupskom planu.

Dosada nikada u dresu španjolskog velikana nije zabio više od četiri zgoditka po sezoni, posljednji puta je pet puta poentirao dok je nastupao za engleski Tottenham u sezoni 2011/2012. Kraljevski klub u finalu čeka bolju ekipu iz utakmice Atletica i Barcelone.

Inače ovo natjecanje se po prvi puta igra u dalekoj Saudijskoj Arabiji, grad Jeddah je bio domaćin ovog dvoboja.