KAOS U SVLAČIONICAMA NAKON GRADSKOG DERBIJA: Mourinho opet u elementu!

Lazio je u rimskom derbiju pobijedio Romu 1:0. Trener Rome, Jose Mourinho, nakon utakmice se sukobio s predsjednikom Lazija…

Ni suspenzija ga nije spriječila

Lazio je jučer pobijedio Romu rezultatom 1:0. Ključni trenutak utakmice dogodio se u 32. minuti kad je Romin Ibanez dobio drugi žuti karton. Jedini pogodak postignut je u 65. minuti, a strijelac je bio Mattia Zaccagni.

Kao i na svakom rimskom derbiju, atmosfera je bila uzavrela. Sudac je podijelio čak tri crvena kartona, a prava makljaža je nastala u svlačionicama, nakon utakmice.

Kako jutros piše Gazzetta, sve je krenulo kad je Alessio Romagnoli slavio pobjedu ispred svlačionice Rome, a to je naljutilo Gianlucu Mancinija, koji ga je napao. Situaciju je pokušao smiriti predsjednik Lazija, Claudio Lotito. Ubrzo se umiješao i Mourinho.

„Tko si ti i što gledaš?”, rekao je Mourinho Lotitu, na što je predsjednik Lazija odgovorio:

„Ja sam predsjednik Lazija, a tko si ti. Ovo je moj dom i ti ne bi uopće trebao biti tu.”

Uslijedilo je naguravanje, a veći sukob je spriječilo pomoćno osoblje.

Inače, Mourinho je pod suspenzijom, a u svlačionici Rome je smio biti samo zato jer je dobio posebnu dozvolu talijanskog savza.