Klopp izgubio živce zbog Lovrenove ozljede i digao uzbunu pred ludi kraj godine

Liverpool je jučer u prvoj utakmici 17. kola Premiershipa pobijedio Watford te tako dobio osmu utakmicu u prvenstvu zaredom i pratnji pobjegao na 11 bodova prednosti.

Klopp je nakon utakmice bio zadovoljan onime što su njegovi igrači prezentirali na terenu, ali se požalio na jedinu stvar kojom je nezadovoljan u Liverpoolu.

Engleski novinari javljaju da je Klopp kritizirao liječnički tim Liverpoola zbog ozljede Dejana Lovrena. Hrvatski stoper je nakon ozljede Matipa dobio priliku u prvoj postavi i nanizao osam vrlo dobrih utakmica. Postigao je gol protiv Napolija u Ligi prvaka i podsjetio na svoja najbolja izdanja.

Ozljeda za ozljedom

Međutim, nedugo nakon toga, u 40. minuti utakmice s Bournemouthom, uhvatio se za butni mišić i ponovno napustio igru. Liječnici su ga pregledali i zaključili da je samo bila riječ o grču.

Zbog te dijagnoze Klopp ga je poslao na teren protiv Salzburga, samo tri dana kasnije. U 53. minuti tog susreta opet bolna grimasa i opet zamjena zbog istog mišića.

Samo je sada situacija ipak ozbiljnija, Klopp kaže da se radi o ozljedi zbog koje Lovrena neće biti neko vrijeme, prenosi Daily Mirror koji donosi i Kloppovu reakciju.

Gust raspored

Pobjedom protiv Watforda 2:0 Liverpoolu je započeo pakleni tjedan. U samo jednom tjednu Redsi igraju čak četiri utakmice u tri natjecanja i na dva kontinenta i to je razlog Kloppove nervoze.

Svi igrači koje ima na raspolaganju trebaju mu zdravi i 100% spremni ako želi nastaviti s uvjerljivim rezultatima u Premiershipu i zadržati City, Leicester i Chelsea na ugodnoj udaljenosti na kojoj ih sada drži.

Naravno, volio bi se Klopp okititi i titulom na Svjetskom klupskom prvenstvu gdje u srijedu igra polufinale protiv Monterreya.