KORAK DO NASLOVA: Real Madridu na utakmici dosuđeno čak tri penala!

Real Madrid došao je do još jedne pobjede u La Ligi. ‘Kraljevi’ su na gostovanju kod Celte Vigo slavili 2:1 golovima Karima Benzeme.

U toj utakmici sudac Fuertes dosudio je tri jedanaesterca za Real. Madridski sastav došao je u vodstvo golom Karima Benzeme iz penala u 19. minuti, a Celta je izjednačila preko Nolita u 53. minuti. Real je do pobjede došao iz penala.

Strijelac je ponovno bio Francuz Benzema u 69. minuti. Isti je igrač pet minuta ranije promašio jedanaesterac. Hrvatski kapetan Luka Modrić igrao je do 78. minute, kada ga je zamijenio Urugvajac Federico Valverde. Real nakon nepotpunog 30. kola ima 12 bodova prednosti ispred Seville, koja ima i utakmicu manje odigranu.

Celta Vigo je ostala na 11. mjestu La Lige. U sljedećem kolu Real dočekuje Getafe, a Celta gostuje kod Espanyola.

TO SE ZOVE POJAČANJE: HAJDUK SPLIT DOGOVORIO DOLAZAK HRVATSKOG REPREZENTATIVCA!