LAKO JE KAD IMAŠ SUCE: Pogledajte kako je sudac teško oštetio Torino protiv Juventusa!

Godinama se već trubi na sva zvona kako Juventus ima golemi poguranac od strane sudaca. Očekivalo se da će dolazak VAR-a promijeniti mnogo toga, ali danas vidimo da za neke ipak vrijede drugačija pravila…

U 11. kolu talijanske Serie A vidjeli smo gradski derbi između Torina i Juventusa. ‘Stara dama’ teško je došla do minimalne pobjede 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je stoper De Ligt, i to u 70. minuti nakon što mu je asistirao napadač Gonzalo Higuain. No, na utakmici se dogodio veliki propust sudaca unatoč VAR-u.

Igrala se 11. minuta, a Torino je dobro pritisnuo Juventus. Domaćin je imao dugački aut koji je ušao duboko u 16-erac Juventusa, a tamo je u velikoj gužvi De Ligt i više nego očito dirao loptu rukom, ali sudac nije pokazao na jedanaesterac Torina. Čak ni nakon velikog protesta domaćih igrača.

Društvene mreže doslovce su podivljale nakon tog događaja pa su neki u šali rekli kako Juventusu treba već sad pokloniti novi Scudetto jer nema smisla igrati protiv njih. Eto, u Italiji iz godine u godinu isti problemi. Juve se ovom pobjedom vratio na vrh tablice.

Inače, na ostalim utakmicama danas treba istaknuti pobjedu Rome protiv Napolija 2:1, a s istim rezultatom Inter je slavio na gostovanju kod Bologne.

BOMBA IZ ŠPANJOLSKE: LUKA MODRIĆ NASTAVLJA KARIJERU U SERIE A!