LUDNICA NA UTAKMICI DINAMA I RIJEKE: Pogledajte što je napravio igrač Rijeke!

U ovim trenucima igra se derbi između Dinama i Rijeke u sklopu šestog kola, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:0 za Modre. Jedini pogodak na utakmici postigao je veznjak Marko Bulat nakon sjajne asistencije Brune Petkovića.

A pravi show dogodio se u 20. minuti kada je Željko Sopić shvatio da mu jako “curi” na desnoj strani obrane na kojoj je Dinamo složio nekoliko opasnih situacija i nakon dvadesetak minuta energično je pozvao Ivana Smolčića sa zagrijavanja i ubacio ga u igru umjesto Danila Veige, piše Germanijak.hr.

Portugalac je izašao s travnjaka Maksimira kod prekida te nismo dočekali susret njega i Sopića, ali malo kasnije kada je stigao do klupe slijedila je provala bijesa i razočaranja.

Prvi je došao Obregon do njega, potom Vukčević pa Liber. Veiga nije skrivao ljutnju, iako ne znamo zbog čega jer je i laiku bilo jasno da “nije došao” na utakmicu. Na kraju je Radomir Đalović shvatio da je vrag odnio šalu te se zatrčao do Veige, očinski ga zgrlio i umirio.