MALI NIJE NORMALAN: Haaland zabio čak četiri gola!

Erling Haaland danas je dobio prekrasnu vijest. Naime, talijanski Tuttosport objavio je jutros kako je Norvežanin osvojio prestižnu nagradu ‘Golden Boy’. I čini se kako ga je ta velika nagrada itekako motivirala za današnji ligaški dvoboj.

Borussia Dortmund gostovala je kod Herthe iz Berlina. Prvih 45 minuta bilo je za zaborav jer je Hertha imala 1:0 zahvaljujući golu Matheus Cunhe. No, u drugom poluvremenu aktivirao se Haaland koji postiže čak četiri gola. Jedan je zabio Raphael Guerreiro. Konačnih 2:5 postavio je Cunha svojim drugim golom na utakmici.

BVB se tako izjednačio na tablici sa Bayerom koji također ima 18, dok Bayern Munchen ima bod više. Na četvrtom mjestu nalazi se RB Leipzig koji ima 17 bodova.

Inače, dodajmo kako norveški napadač trenutno vrijedi čak 80 milijuna eura, a sve više se piše kako će sljedeće ljeto pojačati Real Madrid.