Ovo može samo veliki Ivica Olić: ušao i zabio nakon samo 22 sekunde!

Ivica Olić postigao je svoj peti pogodak u drugoj njemačkoj ligi, a njegov 1860 München pobijedio je 2:1 protiv Karlsruhera.

Veliki Ivica Olić

Karlsruher je vodio od 48. minute pogotkom Figuerasa , a rezultat se promijenio u 57. minuti kada je Olić zabio nakon gužve u kaznenom prostoru gostiju za 1:1. Hrvatski napadač je ušao tek 22 sekunde ranije! Najbrži je to pogodak nakon izmjene u posljednje tri godine, piše goal.hr.

Gosti su u 91. minuti ostali s desetoricom igrača nakon što je isključen Promel, a pobjedu Münchenu osigurao je Bulow u petoj minuti sudačke nadoknade.

München je 14. momčad prvenstva s 22 osvojena boda. Vodeći Stuttgart ima 38 bodova.

Turski gigant ne odustaje od hrvatskog trenera: Igor Tudor od iduće sezone na klupi velikana?