NAKON UTAKMICE S ENGLESKOM: Andorin veteran objavama na Twitteru nasmijao nogometnu javnost!

Engleska je jučer gostovala kod Andore, u utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Očekivano, Gordi Albion je slavio i to rezultatom 5:0.

Andorin veteran nasmijava javnost

Engleska je slavila na gostovanju kod Andore. Golove su zabili Chilwell, Saka, Abraham, Ward-Prowse i Grealish. Za Andoru je od 31. minute igrao i uskoro 42-godišnji Ildefons Lima, stoper koji je sa 133 nastupa rekorder nacije. Osim toga, s 11 golova ujedno je i najbolji strijelac u povijesti reprezentacije Andore.

Na žalost po Limu, već je u 63. minuti morao izaći zbog ozljede. Nakon utakmice, oduševio je nogometnu javnost svojim objavama i komentarima na Twitteru.

Lima je prvo podijelio sliku s 21 godinu mlađim Englezom Jadonom Sanchom i uz emotikone smijeha napisao:

„Idući put pokušaj usporiti.”

Jedan od komentara koji je dobio glasi:

„Stavio si ga u džep, tu je izgubio loptu”

Lima mu je na to odgovorio:

„Istina. On je izgubio kontrolu nad loptom, a ja sam izgubio svoj mišić.”

Na pitanje jednog od korisnika Twittera je li mu Sancho dao dres poslije utakmice, Lima je napisao: