NIŠTA BEZ HRVATA: Pogledajte Rebićevu majstoriju koja je zaludila Europu!

Hrvatski napadač sinoć je odigrao sjajnu utakmicu za svoj Eintracht iz Frankfurta. U uzvratu protiv portugalske Benfice u četvrtfinalu Europa lige, njemački je klub zasluženo slavio.

Majstorija kojoj se poklonila i UEFA

Hrvatski napadač Ante Rebić odigrao veliku ulogu u pobjedi Eintracht iz Frankfurta nad Benficom, 2-0. U uzvratnom susretu četvrtfinala Europa lige njemački je klub uspio nadoknaditi zaostatak iz prve utakmice u Portugalu, koja je završila 4-2 za Benficu.

Iako se Rebić nije upisao u listu strijelaca, nogometni se stručnjaci slažu kako je odigrao jednu od ključnih uloga na terenu. Konkretno, u 37. minuti je „provozao“ nekoliko gostujućih igrača nakon čega je dodao loptu Gaćinoviću. Iako je njegov udarac zaustavila vratnica, lopta se odbila na nogu Kostiću koji je pogodio za vodstvo domaće momčadi.

U 67. minuti Rebić je „dojurio“ do kaznenog prostora Benfice i proslijedio loptu za Rodea, koji je zabio za konačnih 2-0 za Eintracht.

Jednu od Rebićevih majstorija, UEFA je izabrala za potez večeri u Europa ligi.

DANAS SLUŽBENO POTPISIVANJE: Kinezi ulažu 150 milijuna eura u hrvatski nacionalni stadion, HNS „izvisio“ iz cijele priče!