NOVI NAPADAČ ZA REPREZENTACIJU: Sjajni Ante Budimir zabio dva pogotka u dresu Mallorce!

Španjolska La Liga nastavlja se u ubrzanom ritmu, 33. kolo donijelo je hrvatski okršaj, Budimirova Mallorca je ugostila Celtu Vigu za koju nastupa Filip Bradarić. Za obje ekipe je to bila vrlo važna utakmica jer se bore za ostanak u prvoj ligi, uvjerljivu pobjedu odnijela je domaća Mallorca. Rezultat je bio 5:1.

Igrač utakmice bio je sjajni Ante Budimir, izbornik Zlatko Dalić bi definitivno trebao razmišljati o njegovom pozivanju u reprezentaciju. Bivši napadač Lokomotive i Intera zabio je Celti dva pogotka, jedan iz penala za vodstvo 1:0 u 13. minuti, drugi puta je bio precizan početkom drugoga dijela, igrala se 52. minuta.

S dva nova zgoditka Budimir zauzima sjajno sedmo mjesto na ljestvici najboljih strijelaca Primere, na kontu zasada ima 12 golova, upisao je i dvije asistencije. Mallorca je pobjedom od 5:1 ostala u igri do kraja sezone da očuva prvoligaški status.

Izravni konkurent za ostanak je im je upravo Celta Vigo koja ima pet bodova prednosti, do kraja je još ostalo pet kola.