NOVO IZNENAĐENJE: Rijeka u gostima poražena od Šibenika!

Nogometaši Šibenika su nakon pobjede nad Hajdukom kreirali još jednu senzaciju. Narančasti su na Šubićevcu slavili protiv Rijeke rezultatom 2:0 te pokazali kako će ove sezone biti neugodan protivnik za svakoga.

Rijeka je nakon potopa u Alkmaaru u sklopu Europske lige doživjela još jedan neugodan poraz, ovaj puta u domaćem prvenstvu. Šibenčani su poveli u 12. minuti, brzonogi Ampem je prošao po desnoj strani i ubacio za kapetana Marka Bulata koji pogađa u desni kut Nevistićevog gola. Rijeci je dodatno odmogao crveni karton Darka Velkovskog, makedonski stoper je u kratkom vremenu skupio dva žuta kartona.

Prvi je dobio zbog udaranja laktom Jurića pa ga je nedugo zatim glavni sudac Jović poslao na tuširanje zbog prigovora. Već tada se vidjelo kako će se Riječani teško vratiti u utakmicu, trenutak odluke se dogodio u 74. minuti.

Sveprisutni Ampem je ovoga puta protrčao po lijevoj strani te idealno uposlio Sahitija koji postavlja konačnih 2:0. Mladi napadač je nakon Hajduka srušio i Rijeku te pokazao kako se radi o zanimljivom materijalu.

Šibenik u idućem kolu gostuje kod Varaždina dok Rijeka dočekuje Lokomotivu.