OGLASIO SE TRENER FEYENOORDA: Evo što kaže o ozljedi Ivanušeca…

Hrvatski reprezentativac, Luka Ivanušec, pamtit će debi za Feyenoord u Ligi prvaka po važnoj pobjedi protiv Celtica, ali isto tako po neugodnoj ozljedi koju je zadobio pred sam kraj utakmice.

Bivša zvijezda zagrebačkog Dinama iznesena je na nosilima s terena oko 88-89 minute. Na njega je dosta nespretno startao Tomoki Iwata pa se potom izvrnuo gležanj. Pružena mu je pomoć i na nosilima je iznesen s terena. Odmah nakon utakmice trener momčadi Arne Slot rekao je da ga ne očekuje u nedjeljnoj utakmici. U pitanju je derbi u kojem će Feyenoord gostovati kod Ajaxa.

“Gležanj mu je dvostruko veći no što bi trebao biti. Ne mogu sa sigurnošću tvrditi, ali nakon bavljenja nogometom 40-ak godina, znam da kad igrač napusti teren na nosilima s ovakvom ozljedom i oteklinom na gležnju, jasno je da neće moći igrati u nedjelju. To će biti veliki hendikep”, rekao je Slot.

U drugoj utakmici iz ove skupine Atletico Madrid imao je sve do 95. minute velika tri boda u džepu u Rimu kod Lazija, ali onda se ukazao 29-godišnji talijanski vratar Ivan Provedel koji je zabio za veliki bod.

Što se tiče sljedećeg kola, Feyenoord ima gostovanje kod Atletico Madrida dok će Celtic igrati na svom stadionu protiv Lazija.