OPRAVDAO „DESETKU“: Messijev nasljednik sjajno zabio za veliku pobjedu Bracelone!

Barcelona je danas upisala tri važna boda u La Ligi, no ono što posebno veseli navijače jest činjenica da je momčad konačno proigrala.

Princ preuzeo prijestolje

Barcelona je s viskoh 3:0 pobijedila Levante te sada, nakon šest utakmica ima 12 bodova i drži peto mjesto u La Ligi. Prvi pogodak je zabio Memphis Depay relizacijom kaznenog udarca već u šestoj minuti. U 14. minuti Luuk de Jong zabio je svoj prvi gol za Barcelonu nakon dolaska iz Seville.

I konačno, treći gol za Barcelonu sjajno je zabio 18-godišnji Ansu Fati u 91. minuti. Fati se vratio na teren nakon što ga zbog teške ozljede nije bilo deset mjeseci. Naime, mladić je prošle jeseni pretrpio rupturu unutarnjeg meniskusa, a potom je podvrgnut artroskopiji koljena. Njegov povratak je ujedno označio i eru nove „desetke“ u Barceloni jer je upravo Fatiju pripala čast da bude nasljednik Messijevog broja.