OVO MOŽE SAMO MESSI: Argentinac iz nemoguće situacije zabio golčinu!

U ovim trenucima igraju se preostale dvije uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka. Bitno je istaknuti novu čaroliju veličanstvenog Lionela Messija.

Nakon prvih 45 minuta Barcelona ima ogromnu prednost od 3:1 zahvaljujući strijelcima Lengletu, Messiju i Suarezu. Pogodak nade za Napoli zabio je Insigne. Prvi susret završio je iznenađujućim remijem 1:1 u Napulju, ali Barca je već u prvih 45 minuta uzvratnog susreta odradila posao.

Inače, gol Messija prava je čarolija. Argentinac se majstorski izborio za udarac između četiri, pet igrača Napolija. U jednom trenutku je bio u padu, pridigao se i uspio pogoditi precizno u desni kut gola Ospine. Sjajan gol, u stilu najboljeg igrača na svijetu.

Također dodajemo kako se u prvih 11 nalazi naš Ivan Rakitić koji je asistirao Lengletu za prvi pogodak Barce. BARCELONA: Ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba; Sergi Roberto, Rakitić, De Jong; Griezmann, Suarez, Messi

U drugoj utakmici Bayern Munchen nastavlja uništavati Chelsea. Bavarci vode 2:1 zahvaljujući golovima Lewandowskog i Perišića, dok je za goste iz Londona zabio Abraham.

OVO JE JAKO TUŽNO: BARCELONA POSTAVILA NEVJEROJATNU CIJENU ZA RAKITIĆA!