OVO SE RIJETKO VIĐA: Pogledajte što je Atalanta napravila Laziju!

Danas je bilo vrlo vatreno u talijanskoj Serie A. U samo tri prvenstvene utakmice vidjeli smo čak 14 pogodaka. Najzanimljiviji susret odigrali su Atalanta i Lazio…

U pitanju je dvojac koji će vrlo vjerojatno iduće sezone zaigrati u grupnoj fazi Lige prvaka. A danas su nam pružili pravi spektakl. Naime, Rimljani su poveli autogolom nizozemskog veznjaka Marten de Roona koji je greškom zabio u mrežu Atalante. Na 2:0 povisio je sjajni veznjak Stefan Milinković-Savić. Domaćine umiruje branič Robin Gosens pogotkom u 38. minuti.

A onda dolazimo do preokreta. Ruslan Malinovsky izjednačava rezultat u 66. minuti nakon asistencije de Roona koji se tako iskupio za svoj autogol. Pobjednički gol vidjeli smo u 80. minuti kada pogađa 30-godišnji argentinski branič Jose Palomino.  Utakmicu je obilježio Malinovsky bombetinom za izjednačenje.

Atalanta je ovom pobjedom učvrstila četvrto mjesto, dok Lazio sada zaostaje četiri boda za Juventusom koji je u ponedjeljak svladao Bolognu 2:0 golovima Dybale i Ronalda.

Talijanski nogomet zaista postaje sve zanimljiviji…

SVAĐA NA TRENINGU BARCELONE: POTUKLI SE MESSI I GRIEZMANN!