OVOG NEMA NI NA IGRICAMA: Pogledajte što je Italija radila Makedoniji…

Već prvi dio europskih kvalifikacija donio je nekoliko iznenađenja, ali svi će se složiti kako se u dodatnim kvalifikacijama dogodilo najveće iznenađenje – Sjeverna Makedonija je u 93. minuti izbacila veliku Italiju!

Italija, četverostruki svjetski prvak, imala je 32 udarca prema gostujućem golu. Makedonci su u Palermu samo četiri puta opucali prema suparničkom golu, a jedna od tih lopti završila je u mreži Gianluigija Donnarumme. Tu je bio i posjed lopte od čak 61%.

Cijeli svijet čekao je susret između Portugala i Italije, ali Portugalci će sada igrati protiv Makedonaca. Cristiano Ronaldo i društvo svladali su Tursku 3:1 te se tako sa stilom plasirali u finale. No, Turci su imali veliku priliku da u 83. minuti izjednače rezultat ali nisu iskoristili kazneni udarac.

Finalni okršaj između Portugala i Sjeverne Makedonije će se odigrati za pet dana s početkom u 20:45.

SENZACIJA DANA: NEWCASTLE UNITED KUPUJE PSG-OVU ZVIJEZDU ZA 238 MILIJUNA EURA!?