PA DOKLE VIŠE? Ozlijedio se Mateo Kovačić!

U ovim trenucima igra se dvoboj FA Kupa između Chelseaja i Liverpoola. Za klub iz Londona od prve minute zaigrao je Mateo Kovačić dok Dejana Lovrena nema ni na klupi Redsa.

Chelsea je poveo već u 13. minuti preko Williana. Taman što je obranio Willianu pokušaj iz blizine, odnosno pogodila ga je lopta, Adrian je primio pacerski gol nekoliko trenutaka kasnije. Fabinho je pogriješio, loptu je uzeo Willian, šutirao sa 17 metara ravno u Adriana, a on katastrofalno reagirao i lopta se odbila u gol.

Nakon toga Liverpool je imao nekoliko sjajnih prilika ali lopta nije išla u gol domaćina. No, potom se dogodio veliki peh za momčad Franka Lamparda.

Naime, on je bio prisiljen izvaditi Matea Kovačića zbog ozljede. Naš veznjak je nakon jednog duela šepao na terenu pa je umjesto njega ušao mladi veznjak Mason Mount.

Dodajmo kako u FA Kupu večeras igra i WBA kojeg vodi naš Slaven Bilić. Oni nakon prvih 45 minuta gube protiv Newcastle Uniteda 2:0.

Navijači ‘Plavaca’ se nadaju kako nije ozbiljan ozljeda te kako će Mateo biti spreman za idući okršaj ovog vikenda…

POZNATI ENGLEZ TVRDI: “SALAH NAPUŠTA LIVERPOOL JER ŽELI U OVAJ KLUB!”

TOTALNI RASPAD: Juventusovi igrači posvađali se na zagrijavanju!

DOLAZI NOVI IZBORNIK? DALIĆ NIJE HTIO POTVRDITI DA ĆE VODITI HRVATSKU POSLIJE EURA…

OVO ĆE BITI VESELO: Hrvatska saznala protivnike u Ligi nacija!